Wyróżnij się! Studiuj Rachunkowość i Zarządzanie Finansami z akredytacją ACCA na kierunku ZARZĄDZANIE

Dlaczego Finanse i Rachunkowość to dobry wybór na przyszłość?
Jak zyskać podwójnie wybierając na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej studia magisterskie z akredytacją ACCA?
Jak takie studia wyglądają w praktyce?
Dowiesz się tego podczas internetowej prezentacji prowadzonej przez przedstawicieli ACCA.

Zapraszamy do udziału!
Wybór terminu i zapisy na stronie:  https://activeforms.com/accapoland/studia_z_ACCA

ACCA to jedna z najbardziej cenionych przez pracodawców i najlepiej rozpoznawalnych biznesowych kwalifikacji zawodowych.

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą, najbardziej prestiżową i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania na świecie.

ACCA to:
•    178 000 członków oraz 455 000 studentów w 180 krajach na świecie
•    1 456 członków oraz 3 627 studentów w Polsce
•    8 500 akredytowanych pracodawców na całym świecie, a wśród nich tak znane firmy jak m.in. PwC, EY, Deloitte, KPMG, BZ WBK, HP, AmRest