Aplikuj do AIESEC

Z nami możesz więcej! Już teraz dołącz do AIESEC - największej organizacji studenckiej na świecie! Nie przegap tej szansy - rekrutacja trwa tylko do 14 października!

Dołącz do programu członkowskiego Future Leaders i skorzystaj z możliwości, jakie otrzymasz w AIESEC.

Future Leaders to program członkowski skierowany do studentów chcących rozwijać swój potencjał, jednocześnie kształtując lokalne środowisko. Pracując zespołowo w międzynarodowym środowisku, możesz działać w projekcie w ramach jednego z trzech obszarów.

Działając w obszarze "Sales" nauczysz się technik sprzedażowych i umiejętności negocjacyjnych oraz zbudujesz wartościową sieć kontaktów.

W ramach "International Operations" nauczysz się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne oraz, poprzez kontakt z zagranicznymi praktykantami, wykorzystasz znajomość języka angielskiego w praktyce.

Działając w Marketingu będziesz planować i prowadzić kampanie promocyjne, nauczysz się zarządzania mediami społecznościowymi oraz obsługi programów graficznych.

AIESEC daje ci szansę. Szansę na rozwój, zdobycie nowych kwalifikacji i doświadczenia, którego nie otrzymasz w szkole czy na studiach, a które wymagane jest przez pracodawców oraz przydatne w codziennym życiu. Na poznanie ludzi z całego świata, których łączy wspólna wizja. Na przełamanie bariery językowej i praktyczną naukę języków obcych, tak niezbędną w dzisiejszym świecie. Na zbudowanie własnej sieci kontaktów w środowisku biznesowym. Na dostęp do szkoleń i konferencji prowadzonych przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Na wprowadzanie pozytywnych zmian w twoim lokalnym środowisku. Na zrealizowanie swoich planów i pomysłów, na które być może nie starczyło ci motywacji, umiejętności czy wsparcia. A to wszystko przy okazji świetnej zabawy!

I tak można byłoby wyliczać bez końca, ale najlepiej jak przekonasz się sam!

Nie zwlekaj tylko dołącz już teraz!: bit.ly/rekrutacja_aiesec
Więcej informacji na naszym profilu na  Facebooku: facebook.com/aiesec.bialystok