Ostatnie miejsca w projekcie Science Battle - Coral edition!

Jesteś absolwentem, studentem studiów II stopnia lub ostatniego roku studiów I stopnia kierunku: ekonomia, informatyka, marketing, zarządzanie? Masz ostatnią szansę by wziąć udział w Science Battle! Zmierz się z realnymi problemami biznesowymi i podejmij wyzwanie, które może być początkiem Twojej kariery zawodowej! Sprawdź co możesz wygrać!

Na czym polega projekt?

Uczestnicy będą pracować nad "wyzwaniem" w kilkuosobowych grupach rywalizując z pozostałymi grupami o wypracowanie najlepszego rozwiązania. Nad przebiegiem prac grupy będą czuwać mentorzy – eksperci z firmy CORAL.

W tej edycji Science Battle zadanie projektowe będzie polegać na zbudowaniu modelu sprzedaży mikroinstalacji fotowoltaicznej. Każdy z uczestników odbędzie szkolenie fotowoltaiczne akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Dokładny harmonogram spotkań zostanie ustalony po sformowaniu się grup roboczych. Będą się one odbywać w Transferowni – przestrzeni zlokalizowanej w Inkubatorze Technologicznym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego lub na terenie firmy Coral. Wszystkie niezbędne materiały do pracy zapewniają Organizatorzy.

O co walczysz?

• 3-miesięczny płatny staż w firmie Coral,
  • szkolenie fotowoltaiczne akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • doświadczenie i umiejętności, pomocne przy znalezieniu pracy po studiach.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 6 grudnia 2015 r. Formularz zgłoszeniowy wyślij na adres: projekt@bpnt.bialystok.pl.

Rozwiązanie zadania projektowego musi być przygotowane przez każdą grupę roboczą do 30 marca 2016 r. O ocenie decyduje innowacyjność rozwiązania, wartość rynkowa pomysłu, gotowość pomysłu do wykorzystania komercyjnego, przewaga konkurencyjna pomysłu, łatwość dostępu do rynku, poziom koniecznych nakładów inwestycyjnych.

Partnerem Science Battle jest firma Coral.

Nie czekaj i już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Masz pytania? Napisz: projekt@bpnt.bialystok.pl

Więcej informacji, dokumenty: