Pełna aula na Wydziale Zarządzania podczas warsztatu - Wystartuj karierę w ramach Internetowych Rewolucji Google

Biuro Karier Politechniki Białostockiej wraz z Wydziałem Zarządzania zorganizowało w ramach Targów Pracy spotkanie z Mariuszem Wesołowskim, który poprowadził półtoragodzinny warsztat dotyczący wykorzystania Internetu w realizacji własnej kariery zawodowej. Warsztat cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród studentów. Uczestniczyli w nim także przedstawiciele Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Grupy EastCamp.

Spotkanie miało charakter prezentacji, w trakcie której studenci zapoznali się z najnowszymi trendami w branży online, poznajli możliwości wykorzystania Internetu do promocji swoich działań, a także perspektywy rozwoju kariery w marketingu internetowym.

Mariusz Wesołowski doświadczenie zdobył w Grupie Allegro, gdzie stworzył i koordynował projekt Edukacyjnych Spotkań Allegro. Z jego umiejętności szkoleniowych skorzystały firmy takie, jak: Onet, Agora czy EduInvest. Obecnie związany z Grupą Raben. Współautor „Biblii e-biznesu”, „Małej encyklopedii obciachu”, a także „Tomów kultury”.