Targi Pracy Politechniki Białostockiej 2016

Biuro Karier Politechniki Białostockiej serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy 2016. Wydarzenie to odbędzie się  25 października w godzinach 10:00 – 15:00 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej 45D w Białymstoku.  Oferta Targów Pracy skierowana jest studentów i absolwentów, którzy poszukują zatrudnienia i chcą zdobyć nowe doświadczenia. Warto wspomnieć także o cyklu bezpłatnych warsztatów i szkoleń przygotowanych w drugim dniu targów (26 października).

Targi Pracy Politechniki Białostockiej organizowane są cyklicznie z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu, praktyki lub chcących zmienić swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli ze środowiska pracodawców oraz potencjalnych pracowników, umożliwi skuteczną wymianę informacji i ułatwi młodym ludziom wejście na rynek pracy. Do udziału w tegorocznych targach zgłosiło się 38 wystawców reprezentujących różne branże. Na stoiskach będzie można uzyskać informacje na temat przebiegu procesu rekrutacji oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy bądź stażu.

Poniżej przedstawiamy wystawców Targów Pracy 2016:
AC S.A., ADDIT sp. z o.o., ADECCO POLAND sp. z o.o., ALTKOM AKADEMIA S.A., ATOS IT SERVICES sp. z o.o., AUCHAN POLSKA sp. z  o.o., AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A., CFT POLSKA sp. z o.o., COMPUTARIS POLSKA sp. z o.o., DANWOOD S.A., DELPHI POLAND S.A., DOBROPLAST FABRYKA OKIEN SP. Z O.O., ELEKTROMONTAŻ WSCHÓD sp. z o.o., Fabryki Mebli FORTE S.A., GAMA Group Szepietowscy sp. j., GRAPE UP, Grupa Pracuj S.A., IKEA INDUSTRY ORLA sp. z o.o. , KAN sp. z o.o., LUX MED sp. z o.o., Macro-System Mieszko Ciepliński, MAGNETIC SYSTEMS TECHNOLOGY sp. z o.o. sp. k. MEDGAL sp. z o.o. MULTICCO sp. z o.o. sp. k. PLUM sp. z o.o. Podlaskie Centrum Opakowań Romark Sp. Z O.O., POLFER PODZESPOŁY INDUKCYJNE S.A., PRONAR Sp. z o. o., QBURST POLAND sp. z o.o., RANDSTAD POLSKA sp. z o.o., RECKITT BENCKISER PRODUCTION, ROSTI BIANOR sp. z o.o., RTV EURO AGD (EURO – NET sp. z o.o.), SID sp.z o.o., Sokółka Okna i Drzwi S.A., TRANSCOM WORLDWIDE POLAND sp. z o.o., TRANSITION TECHNOLOGIES S.A., TRW STEERING SYSTEMS POLAND sp. z o.o., UNIBEP S.A., Victoria A. Sawosz i wspólnicy sp. jawna

Natomiast 26 października, to dzień warsztatowo – szkoleniowy. Poniżej znajduje się wykaz warsztatów.
"Wystartuj karierę w ramach Internetowych Rewolucji Google"- prowadzący: Mariusz Wesołowski
godz. 10.15 – 12.00
miejsce: Aula 18 KB Wydział Zarządzania ul. Ojca Tarasiuka 2, 16-001 Kleosin

Spotkanie będzie miało charakter prezentacji,  w trakcie której  studenci zapoznają się z najnowszymi trendami w branży online, poznają możliwości wykorzystania Internetu do promocji swoich działań, a także perspektywy rozwoju kariery w marketingu internetowym. W spotkaniu uczestniczyć będą również młodych ludzi, którzy osiągają pierwsze sukcesy prowadząc swoje firmy, żeby dodatkowo zainspirować uczestników do dalszego rozwoju.

„Przedsiębiorczość w życiu”
– prowadzący: Joanna Niemyjska i Joanna Kuzub
godz. 12.00-13.00
miejsce: Sala Szkoleniowa Biura Karier (D.S. GAMMA) ul. Zwierzyniecka 8, 15-333 Białystok
opis warsztatu:     Warsztat obejmuje zagadnienia związane z zarządzaniem swoją karierą (jak też firmą), promujące postawę proaktywną w życiu oraz informacje na temat możliwości pozyskania dotacji na założenie działalności gospodarczej.

„Konsultacje z doradcą zawodowym” – Izabela Stankiewicz, Barbara Żak
godz. 13.15-14.00

Podczas spotkania z doradcą zawodowym będzie  można skonsultować swoje CV oraz otrzymać wskazówki, odnośnie listu motywacyjnego.
Na warsztaty zapisać się można korzystając ze strony internetowej: www.biurokarier.pb.edu.pl lub wysyłając maila na: kariera@pb.edu.pl z dopiskiem „zapisy na warsztaty”, w treści maila podając nazwę warsztatu, imię, nazwisko, kierunek studiów, numer telefonu. Na konsultacje z doradcą zawodowych nie prowadzimy zapisów.