Warsztat - Wystartuj karierę w ramach Internetowych Rewolucji Google - zapraszamy - 26 października 2016 - aula 18KB

Biuro Karier Politechniki Białostockiej w ramach Targów Pracy zaprasza na spotkanie z Mariuszem Wesołowskim.

W najbliższą środę 26 października 2016 r. o godz. 10.15 na Wydziale Zarządzania w auli 18 KB odbędzie się warsztat Mariusza Wesołowskiego pn. "Wystartuj karierę w ramach Internetowych Rewolucji Google".  Spotkanie będzie miało charakter prezentacji, w trakcie której studenci zapoznają się z najnowszymi trendami w branży online, poznają możliwości wykorzystania Internetu do promocji swoich działań, a także perspektywy rozwoju kariery w marketingu internetowym. W spotkaniu uczestniczyć będą również młodzi ludzie, którzy osiągają pierwsze sukcesy prowadząc własne firmy.

Mariusz Wesołowski doświadczenie zdobył w Grupie Allegro, gdzie stworzył i koordynował projekt Edukacyjnych Spotkań Allegro. Z jego umiejętności szkoleniowych skorzystały firmy takie, jak: Onet, Agora czy EduInvest. Obecnie związany z Grupą Raben. Współautor „Biblii e-biznesu”, „Małej encyklopedii obciachu”, a także „Tomów kultury”.

Więcej informacji: http://biurokarier.pb.edu.pl/targi-pracy/2016/warsztaty